Chalupa OPAL

Novo zrekonštruovaná chlúpka pre 6 osôb s dvomi samostatnými spálňami.

V obývačke je gauč a kozub s veľkým sklom na pozorovanie ohňa.

V kúpeľni je sprchovací kút, WC, umývadlo so skrinkou a zrkadlo.

Pred domom je zariadené miesto na sedenie. Za domčekom je trávnik a kvietky. 

K dispozícii je aj altánok so sedením a priestorom na grilovanie a vonkajšia pec na opekanie. 

Komfortné parkovanie.

Pri potôčiku, lúke, tajchu, aj bývalej hute....

... nájdete chalúpku OPAL

Do historicky zrekonštruovaného domčeka sa dostanete svojim jedinečným PIN - už žiadne starosti s kľúčami a vo vnútri Vás čaká naprogramovaný dotykový kľúč.

Teplotu v miestnostiach ovládate jednoducho cez tablet tak, aby ste sa cítili príjemne.

Komfort je zabezpečený modernými technológiami, vzhľad a pocit je vidiecky, vrátane piecky na drevo s veľkým sklom na pozorovanie ohňa.

Veľa hračiek, hier a kníh pre deti - veríme, že Vás poteší :-)

Chalúpka OPAL

Radi by sme Vám predstavili krásnu chalúpku OPAL, ktorej srdce tvorí kamenný múr z čias 20. rokov minulého storočia, dlho sa využívala ako hospodárska stavba. 

 V chalúpke sa pohodlne vyspia 4 dospelé osoby a 2 na rozťahovacích kreslách, k dispozícii je aj detská postieľka.

V domčeku nájdete na prízemí dennú časť s predsienkou, kuchyňou, kúpeľňou s WC, obývacia a jedálenská časť a krb s veľkým presklením.  Na poschodí sú dve samostatné spálne, v každej dve samostatné postele, ktoré sa dajú spojiť, rozkladacie kreslo a v jednej spálni aj detská postieľka. Na doplnkové spanie môže ešte poslúžiť rozkladací gauč na prízemí.  Chalúpka je menšia a útulná, nie je plánovaná na plné využitie všetkých lôžok, tie ale môžu byť k dispozícii ako alternatívne spanie podľa individuálnych potrieb a preferencií návštevníkov.

            Kuchyňa je vybavená:

  • zabudovanou chladničkou v spodnej časti linky

  • indukčnou dvojplatničkou

  • rýchlovarnou kanvicou

  • mikrovlnkou

  • plne vybavená kuchynskými hrncami, riadom, pohármi, príborom a aj základnými surovinami na prípravu jedla (olej, soľ, cukor, koreniny)

  • kapsulový kávovar Dolce Gusto, aj s kapsulami, ako pozornosť od nás.

            V jedálenskej časti je na stene plazmová televízia s možnosťou natočenia podľa potreby a s prémiovým balíčkom programov. Bezplatné WIFI  a krabica s hrami a hračkami pre Vaše detičky, nájdete tam aj karty.

Pre príjemnú atmosféru si môžete založiť oheň v krbovej piecke, ktorá rozžiari a prehreje celú chalúpku. Harmónia pokoja a pohody Vás prenesie do iného sveta, kde nájdete oddych od bežných povinností a pomôže Vám zrelaxovať a nabrať nové sily.

            V kúpeľni je toaleta, umývadlo so skrinkou a miestom na odkladanie drobností a sprchovací kút oddelený sklenenou stenou.  Samozrejmosťou je základné vybavenie, ako toaletný papier, tekuté mydlo, čistiace prostriedky do WC aj kuchyne, hubky na riad, utierky, uteráky, aj posteľné prádlo.

Na poschodie sa dostanete tzv. mlynárskými schodmi. Vo väčšej spálni vpravo sú dve samostatné postele, ktoré sa dajú spojiť, rozkladacie kreslo, komoda, nočné stolíky.
V druhej spálni sú tiež dve samostatné - spojiteľné postele, rozkladacie kreslo a nočné stolíky.

Mysleli sme aj na tých najmenších, v izbe s manželskou posteľou sme umiestnili detskú postieľku a v druhej izbičke nájdu Vaše ratolesti milý detský kútik s detským stolíkom, stoličkami, knihami a hračkami.

V teplejšom počasí sa môžete potešiť malým sedením pred vstupom do chalúpky.

Chalúpka OPAL zvonku

Chalúpka OPAL vnútri

Jedálenský stôl

Rezervácia termínu

Chalúpka OPÁL okolie

kam v okoli
Kalvária Banská ŠtiavnicaSitno