Chalupa ACHAT

Novo zrekonštruovaná chalupa pre 8 osôb s tromi spálňami.

V obývačke je rozťahovací gauč a historická murovaná funkčná pec, jedálenský stôl a je spojená s plne vybavenou kuchyňou.

V kúpeľni je sprchovací kút, WC, dve umývadlá so skrinkou a originálne veľké zrkadlo. V domčeku je ďalšie samostatné WC s malým umývadlom.

Zo spápne výjdete na zariadenú drevenú terasu.

K dispozícii je aj altánok so sedením a priestorom na grilovanie a vonkajšia pec na opekanie. Pred domom je trávnik a kvietky.

Komfortné parkovanie.

Pri potôčiku, lúke, tajchu, aj bývalej hute....

... nájdete chalupu ACHAT

Do historicky zrekonštruovanej chalupy sa dostanete svojim jedinečným PIN - kódom - už žiadne starosti s kľúčami a vo vnútri Vás čaká naprogramovaný dotykový kľúč.

Teplotu v miestnostiach ovládate jednoducho cez tablet tak, aby ste sa cítili príjemne.

Komfort je zabezpečený modernými technológiami, vzhľad a pocit je vidiecky, vrátane pece na drevo s veľkým sklom na pozorovanie ohňa.

Veľa hračiek, hier a kníh pre deti - veríme, že Vás poteší :-)

Chalupa ACHAT

Vitajte v u nás. Radi by sme Vám predstavili krásnu chalupu ACHAT, čerstvo zrekonštruovaný vidiecky dom z čias 20. rokov minulého storočia. 

V chalupe sa pohodlne vyspí 6 dospelých osôb a 2 na rozťahovacom gauči v obývačke, k dispozícii je aj detská postieľka. Obytné prízemie.

V chalupe sú všetky obytné časti na prízemí. Je tu predsieň, samostatné WC s umývadielkom, druhá kúpeľňa so sprchovacím kútom, s dvomi umývadlami a štýlovým veľkým zrkadlom a WC. Nachádza sa tu plne vybavená kuchyňa, jedálenský stôl a obývačka s historoickou murovanou funkčnou pecou. V obývačke je rozťahovací gauč.  

Nachádzajú sa tu dve izby s dvomi jednolôžkovými posteľami a veľká spálňa s manželskou posteľou s prístupom na vonkajšiu terasu. V obývacej časti nájdete rozkladaciu pohovku a v spálni je aj detská postieľka.

V kuchyni je chladnička, varná doska, rúra na pečenie, mikrovlnka, kávovar na kapsule a rýchlovarná kanvica. Je plne vybavená riadom a kuchynským náradím, aj hrncami a panvicami.  

Vykurovanie je lokálne - podlahové kombinované prostredníctvom infra-panelov a krbovou pieckou. Teplá voda je zabezpečená cez elektrický ohrievač a zásobník.

Zo spálne sa dostanete na drevenú terasu so sedením. Pred domom je trávnik a kvietky.

K dispozícii je aj altánok so sedením a priestorom na grilovanie, je tu murovaná vonkajšia pec na opekanie.

            Kuchyňa je vybavená:

  • štýlovou samostatne stojacou chladničkou s mrazničkou

  • indukčnou varnou doskou a rúrou na pečenie

  • rýchlovarou kanvicou

  • mikrovlnkou

  • plne vybavená: kuchynské hrnce, riad, poháre, príbor a aj základné suroviny na prípravu jedla (olej, soľ, cukor, koreniny)

  • kapsulovým kávovarom Dolce Gusto, aj s kapsulami, ako pozornosť od nás.

            V obývačke je na stene plazmová televízia s možnosťou natočenia podľa potreby a s prémiovým balíčkom programov. Bezplatné WIFI  a krabica s hrami a hračkami pre Vaše detičky, nájdete tam aj karty. Je tu aj detská stolička.

Pre príjemnú atmosféru si môžete založiť oheň v historickej piecke, ktorá prehreje celú chalupu. Harmónia pokoja a pohody Vás prenesie do iného sveta, kde nájdete oddych od bežných povinností a pomôže Vám zrelaxovať a nabrať nové sily.

            V kúpeľni je toaleta, umývadlo so skrinkou a miestom na odkladanie drobností a sprchovací kút oddelený sklenenou stenou.  Samozrejmosťou je základné vybavenie, ako toaletný papier, tekuté mydlo, čistiace prostriedky do WC aj kuchyne, hubky na riad, utierky, uteráky, aj posteľné prádlo.

Vo väčšej spálni je manželská posteľ, komoda, nočné stolíky. Dve menšie spálne sú dve samostatné - spojiteľné postele.

Mysleli sme aj na tých najmenších, v spálni s manželskou posteľou sme umiestnili detskú postieľku a nájdete tu aj milý detský kútik s knihami a hračkami.

Chalupa ACHAT zvonku

Chalupa ACHAT vnútri

ObývačkaPríjazd k chalúpke

Rezervácia termínu

Chalupa ACHAT okolie

kam v okoli
Kalvária Banská ŠtiavnicaSitno